Теплохід пройшов 120 км.,рухаючись зі швидкістью 40км\год.Яку відстань подолає цей теплохід за той

самий час,якщо збільшить швидкість на 20км\год.

Ответы на вопрос

Отвечает Федів Антон.

120/40=3 часа потратил теплоход на дорогу

40+20=60 км/ч -скорость теплохода 

60*3=180 км