Знайдіть три послідовні натуральні числа ,якщо их сума дорівнює 210


Ответы на вопрос

Отвечает Родин Никита.
Позначимо ці числа а,b, c,
тоді b=а+1,с=а+2-за умовою
складемо рівняння
а+а+1+а+2=210
3а=207
а=69
звідси b=70,а с=71
відповідь:69,70,71.
Отвечает Власов Жека.
Три послідовні числа будуть 69, 70, 71