Задача За угодою завод мав випустити за тиждень 225 двигунив. Два перших дні тижня по 48 двигунів а

наступних три дні по 50 двигунів Чи виконав завод умови угоди?

Ответы на вопрос

Отвечает Болтухин Игорь.
2*48=96 двигунів виготовив завод за перші два дня
3*50=150 двигунів виготовили за наступні три дні
96+150=246 виготовили за тиждень
246>225-умова виконана
============================