Довжина басейну 50 м.ширина 8м а висота 3 м.Скільки кубічних метрів водивміщаєтьмя у басейні?Яка

його площа дна?

Ответы на вопрос

Отвечает Слепчевич Вика.
50х8 = 400 м2 это площадь
V = a · b · h = 50 · 8 · 3 = 1200 м3 обьём