Знайдiть значення виразу а²+b²,якщо а=2, а b дорiвнюэ: 1)12; 2)5; 3)10. Прошу помогите


Ответы на вопрос

Отвечает Александров Ваня.
A^2+b^2
1)2^2+12^2=4+144=148
2)2^2+5^2=4+25=29
3)2^2+10^2=4+100=104