Визначити кути рівнобічної трапеції, якщовідомо, що різниця протилежних кутів дорівнює 40гр.


Ответы на вопрос

Отвечает Погорельский Вадим.
Х+х+40=180
2х=180-40
2х=140
х=140/2
х=70 град при одной основе
180-70=40 град при другой