У геометричній прогресії (bn) b3 = 45, q = -3. Знайдіть перший член цієї прогресії.


Ответы на вопрос

Отвечает Васильева Анастасия.
B1=bn/q^(n-1)
b1=45/(-3)^2=45/9=5