Картоптың 20%-і крахмал,ал сұлының 60%-і крахмал, 2кг сұлыдан алынатын крахмалды неше килограмм

картоптан алуға болады?

Ответы на вопрос

Отвечает Кравчук Даша.

1) 2*0,6=1,2 (кг)
2) 1,2:0,2=6 (кг)
Ответ: 6 кг