Іван, Микола та Антон однаково швидко можуть копати землю лопатою. Якщо будь які двоє з цих

хлопчиків будуть працювати разом, то впораються з земельною ділянкою за півтори години. За який час хлопці впораються з тією ж ділянкою, якщо будуть працювати втрьох. Відповідь записати в годинах (без одиниць виміру). ДАЮ 50 БАЛЛОВ)

Ответы на вопрос

Отвечает Кирпа Мария.
Якщо 2 працюють за півтори години то кожен з них буде працювати за
45 хвилин
(ДІЯ) 1)90:2=45(хв)-1 хлопчик
(ДІЯ) 2)45*3=135(хв)
Відповідь:втроє вони впораються за 2 години і 15 хвилин