Обчисліть значення виразу найзручнішим способом:986b-86*83, якщо b=83


Ответы на вопрос

Отвечает Вишневская Ксюша.
986 * 83 - 86 * 83 = 83 * (986 - 86) = 83 * 900 = 74700