З міста А до міста Б виїхав автобуз з швидкістю60км/год.через 2год з міста А в тому самому напрямку

виїхав автомобіль.через який час після виїзду автомобіль наздожене автобус ,якщо він за год проїжджає на 30км більшу ніж автобус

Ответы на вопрос

Отвечает Кульпин Никита.
1) 60+30=90(км/год)- швидкість автомобіля;
2) 60*2=120(км)- проїхав автобус за дві години;
якщо  час позначити t.то
90t-60t=120
t(90-60)=120
t*30=120
t=120:30
t=4(год)
з цього видно, що задачу можна розв"язати простіше:
1) 60*2=120(км)- проїхав автобус за дві години;
різницю швидкостей ми маємо - це 30км/год, отже можна просто 120:30=4(год)