Математика 5 казақ классы 2*ж11Х-5ж-17х=55 ж деген ол жақша дегенм тендейді шығарып беріндерші


Ответы на вопрос

Отвечает Фурс Даша.
2 (11х-5)-17х=55. 22х-10-17х=55. 5х-10=55. 5х=65. х=13