На прямій у=12-1.5х знайдіть точку, абсциса якої удвічі більша за ординату.


Ответы на вопрос

Отвечает Гнатюк Надя.
За умовою х=2у, підставимо його у рівняння прямої
у=12-1,5*2у
у+3у=12
4у=12
у=12:4
у=3
Тоді х=2у=2*3=6
Отже шукана точка (6;3)