Відстань від однієї станції до другої поїзд проїжджає за 6 год рухаючись зі швидкістю 30 км/год за

який час подолає автомобіль половину цього шляху коли рухатиметься зі швидкістю 45км/год

Ответы на вопрос

Отвечает Kurgeldiev Nursultan.
1)6×30=180-відстань
2)180÷2=90-половина відстані
3)90÷45=2