У місті А з 20000 повнолітніх проголусувало 17500 повнолітніх виборців, а в місті В з 32000

проголусувало 25800. У якому місті виборці були активніше? Будь ласка, допоможіть, тільки якщо ви вмієте то зробить повністю задачу.

Ответы на вопрос

Отвечает Barbq-Junior Андрюха.
17500/20000=56000000/64000000(1)
25800/32000=51600000/64000000(2)
1>2