Сорочка коштувала 200 гривень. Під час сезонної розпродажі сорочка подешевшала на 10%, а костюм на

20%, після чого за сорочку і костюм можна було заплатити 1010 гривень. Яка початкова ціна костюма?

Ответы на вопрос

Отвечает Костромин Ярик.
1) 200*(1-10:100)=200*0.9=180 гривень - вартість сорочки після подешевіння
2) 1010-180=830 гривень - вартість костюма після подешевіння
3) 100%-20%=80% - стільки коштує костюм після подешевіння відносно початкової ціни
4) 830:80*100=1037.5 гр=1037 гривень 50 коп. - початкова вартість костюма 
відповідь: 1037 гривень 50 коп.