Екі қайық өзенде бір бағытта жүзіп келед Алдында жүзіп келе жатқан қайықтын жылдамдығы артындағы

қайықтын жылдамдығының 80%-ін құрайды 15 минуттың ішінде олардың арақашықтығы 800метрден 200 метрге дейін кеміді қайықтар қандай жылдамдықпен жүзіп келе жатыр

Ответы на вопрос

Отвечает Деменок Олег.
Берілгені:
s=800-200=600м
t=15мин
табу керек:
u1=?
u2=?
шешуі:
4/5(80%)х1=х2
u(жалпы)=s/t=600/15=40м/мин
4/5х1=40м/мин
х1=50м/мин
х2=40м/мин