У 3 великі човни сіло по 6 чоловік, а в 3 маленькі-по 2 чоловіки.Яку кількість людей перевезли ці

човни?Розв`яжи задачу двома способами.

Ответы на вопрос

Отвечает Рутковская Алиса.
1)3*6=18(у великих човнах)
2)3*2
=6(у малих човнах)
3)18+6
=24(разом перевезли)

3*6+3*2
=24(другий спосіб)