Товар коштує 40 грн .Через деякий час його ціна зросла на 30%.Визначити нову ціну товару.


Ответы на вопрос

Отвечает Слободский Игорь.
1) 40 : 100 = 0,4 грн. - 1%
2) 0,4 * 30 = 12 грн. - на столько выросла цена
3) 40 + 12 = 52 грн. - новая цена.

Или :

1) 100% + 30% = 130% = 1,3
2) 40 * 1,3 = 52 грн. - ответ.