Бала 17 минутта 884 мен қашықтық қа барды. ол 13 минутта неше метр қашықтық қызмет барады?


Ответы на вопрос

Отвечает Руденко Алевтина.
17/884 = 13/х
17х= 884×13
17х= 11492
х=11492÷17=676
13 минутта 676 метр кашыктыкка барады