У три магазини завезли 900 кг моркви:у першій і третій-670 кг моркви,а в першій і другій -586 кг

моркви.Скільки кілограмів моркви завезли у перший магазин?

Ответы на вопрос

Отвечает Вьюжанин Никита.
1) 900-670=230 кг 
2)900-586=314 кг 
3) 230+314=544кг
4)900-544=356кг
Відповідь: 356 кг моркви привезли у 1 магазин