з двох міст одночасно назустріч один одному виїхали два велосипедисти за дві години до ix зустрічі

ім залишилося проїхати ще 5 км 800 м. Яка відстань між містами, якщо швидкість першого велосипедиста дорівнює 12500м/год, а другого - 15200 м/год

Ответы на вопрос

Отвечает Копанев Антон.

если я правильно понимаю

5км800м=5800м

12500+15200=27700м/ч скорость сближения

27700*2=55400м проехали за 2 часа

55400+5800=61200м=61км200м расстояние между городами

Отвечает Муркин Ваня.

Відстань між містами дорівнює = швидкість першого велосипедиста помножити на 2 години + швидкість другого велосипедиста помножити на 2 години + відстань до зустрічі.

 

12500*2 + 15200*2 + 5800 = 25000+30400+5800=61200 м