На двох полицях було 17 горщиків меду. З другої полиці продали 5 горщиків , і на обох полицях їх

стало порівну. Скільки горщиків меду було на першій полиці?

Ответы на вопрос

Отвечает Байгабыл Ерсултан.
1) 17-5 = 12 (г.) - стало
2) 12:2 = 6 (г.) - на першій полиці
Ответ: 6 горщиків
Отвечает Березный Данила.


17-5=12 стало на двох полицях

12/2=6 на одній полиці стало

6+5=11 було на другій полиці