Помогите решыть задачу Василько задумав два числа,одне з яких у 5 разів більше віл другого.Якщо

перше число зменшити на 50,а друге збільшити на 10, то числа стануть рівними.Які числа задумав Василько?

Ответы на вопрос

Отвечает Арасланова Рената.
Одно число х, другое - 5х
5х-50=х+10
5х-х=10+50
4х=60
х=60:4
х=15

15*5=75

Ответ: 15 и 75