Маса зайця на 3 кг більша за масу кроля.Маса двох зайців така сама ,як і 5 кролів.Яка маса зайця,а

яка -кроля?

Ответы на вопрос

Отвечает Ульянова Уля.
Масса кролка=y
масса зайца=y+3=x
{x=y+3      {x=y+3      {x=y+3         {x=y+3  {x=2+3  x=5
 2x=5y       2(y+3)=5y   2y+6-5y=0    3y=6    y=2      y=2
ответ: масса кролика 2кг масса зайца 5 кг