Знайдіть найбільший спільний дільник чисел 36,54 і 72


Ответы на вопрос

Отвечает Куликова Сонечка.
36=2*2*3*3
54=2*3*3*3
72=2*2*2*3*3
 НОД =2*3*3=18.