Сторону квадрата збільшили на 4 см. і отримали квадрат, площа якого дорівнює 196 см. квадратних.

Знайдіть площу початкового квадрата.

Ответы на вопрос

Отвечает Иванова Алина.
Х-сторона початкового квадрата
х+4 - сторона отриманого квадрата
(х+4)²=196
х²+8х+16-196=0
х²+8х-180=0
D=8²+4*180=784 √784=28
x1=(-8+28):2=10
x2=(-8-28):2=-18 - сторона відємною бути не може
Отже сторона початкового квадрата = 10
тоді S=10²=100 - площа початкового квадрата