У шкильному гардероби було 38 курток и пальт. Девять дитей одягнули куртки.а, а 12дитей, пальта.яка

кількість верхнего одягу залишилось в шкильному гардероби

Ответы на вопрос

Отвечает Германович Даша.
РЕШЕНИЕ в одно уравнение.
38 - (9 +12) = 38 - 21 = 17 шт осталось - ОТВЕТ