Двоє художників придбали набір фарб із 48 тюбиків заплативши за покупку 288 грн.перший художник

узяв собі 34 тюбики а другий решту скільки коштує фарби другого художника

Ответы на вопрос

Отвечает Красавин Виталик.
1)288÷48=6коштуэ один тюбик
2)48-34=14 тюбикiв узяв собi художник
3)14×6=84заплатив другий художник за своi фарби
Отвечает Кабзун Анастасия.
Аолапооаио653ерщ76отпплш6е