.Кут А трикутника АВС дорівнює 40 градусів,а кут С - на 10 градусів більший за кут А знайдіть кут В.


Ответы на вопрос

Отвечает Шевченко Аэлита.
А=40
С=40+10=50
180-50+40=90
ответ В равно 90