В музеї на одній стіні висіло в 4 рази більше картин, ніж на другій. Після того, як з першої стіни

перевісили 3 картини на другу, на обох стінах картин стало порівну. Скільки картин висіло на кожній стіні спочатку?

Ответы на вопрос

Отвечает Бимолдинова Амина.
В музеї на одній стіні висіло в 4 рази більше картин, ніж на другій. Після того, як з першої стіни перевісили 3 картини на другу, на обох стінах картин стало порівну. Скільки картин висіло на кожній стіні спочатку?

х на 2 стене
4х на 1 стене
4х-3=х+3
4х-х=3+3
3х=6
х= 2 картины было на  2 стене
2*4=8 картин было на 2 стене