У воді розчинили 180 г солі і одержали 12%-ий розчин солі. скільки грамів води використали для

приготування розчину? Не пойму как решать, помогите.

Ответы на вопрос

Отвечает Кожевников Эдик.
Весь розчин - х 
Х - 100%
180 - 12%
х=180*100:12=1500г  -весь розчин
1500-180=1320г - води