Треба знайти число,20% від якого-це число 10.1)знайдіть 1%,2)знайдіть 100%,3)запишить шукане число"


Ответы на вопрос

Отвечает Быков Виктор.


1. 10 : 20 = 0,5 - это 1%

2. 0,5 * 100 = 50 - это 100%

3. Искомое число 50.

Проверка: 50 : 100 * 20 = 10