Господарка заготувала корм для гусей і качок, якого вистачило на 2 місяці. На який час вистачило б

його лише гусям і качкам, якщо качки з'їдають його у 2 рази швидше, а кількість качок і гусей рівна?

Ответы на вопрос

Отвечает Лучина Елизавета.

х - едят утки за 2 месяца

у - едят гуси за 2месяца

весь корм примем за единицу

х+у=1

утка ест в 2 раза больше

значит х=2у

х/2=2у/2=у

2у=1

у=1/3, значит гусям хватило бы корма на 6 месяцев

х=2/3, значит уткам хватило бы корма на 3 месяца