Как решить такую задачу : У сергія 18 марок , а у славка- 22. Усі марки хлопці поділили між собою

порівну.Скільки марок отримав кожен? будь ласка жопоможіть!!

Ответы на вопрос

Отвечает Дурова Юлия.
Эм правда, я не знаю точно ибо слишком легко выходит,
1)18+22=40(м .)-всього марок у хлопців
2)40:2=20(м.)-у кожного після того як вони розділили їх навпіл.
Відповідь:20 марок отримав кожен хлопець.