. Коли Сергійко закінчив читати 53 сторінку книжки, то звернув увагу на те, що перша з прочитаних

сьогодні сторінок має номер відмінний від 53, але записаний тими самими цифрами. Скільки сторінок він сьогодні прочитав?

Ответы на вопрос

Отвечает Конопская Яна.

53-35+1=19
Я так думаю

Отвечает Саматов Мади.

53-35=18, но так как он прочитал с 35 по 53 включительно, то 18+1=19