Екскурсія тривала 2 год. 30 хв, причому дорога зайняла 2\5 усього часу, а решту часу туристи

оглядали визначні місця. Скільки часу туристи оглядали визначні місця?

Ответы на вопрос

Отвечает Гушкашвили Валерия.
2год30хв=150хв
150:5*2=60(хв)- зайняла дорога;
150-60=90(хв)
90хв=1год30хв
Відповідь. 1год30хв туристи оглядали визначні місця.