Золотов,сріблов,платинов ідіамантов знайшли скарб Золотову дісталося 1/6 скарбу,сріблову

2/9,платинову 5/18,а решта діамантову яку частину отримав діамантов

Ответы на вопрос

Отвечает Шаланков Кирилл.
1-(1/6+2/9+5/18)=1-(3/18+2/18+5/18)=1-8/18=18/18-8/18=10/18=5/9-отримав діамантов