Задача. За 5 днів на заводі було виготовлено 45 телевізорів. Радіоприймачів завод за день випускав

на 3 менше, ніж телевізорів. Скільки радіоприймачів виготовили на заводі за 7 днів?

Ответы на вопрос

Отвечает Шарлапаев Рустам.
45:5=9 телевизоров в день
9-3=6 радиоприемников в день
6*7=42 приемника изготовили за 7 дней
Отвечает Егорова Арина.
1) 45÷5=9(т.) - за 1 день;
2)9-3=6(р.) - за 1 день;
3)6*7=42(р.) - за 7 днів.