Баланың 480тг ақшасы болды.Ол барлық ақшасының 0,25-ін жəне қалғанының 0,5-ін жұмсады.Бала неше

теңге жұмсады?

Ответы на вопрос

Отвечает Тарасов Денис.
Бала бала 300 тенге жумсады ойткени 480×0,25=120
120×0,25=60
120+60 тен болады 180
480-180= 300
Жана озм шгарп едм )