У санаторіїСонечко"на полудень видали 420 персиків, а У Санаторії "Зірочка" 375.У санаторії

"сонечко" було на 15 дітей більше, ніж у "Зірочці".Скільки дітей було у кожному санаторії,якщо всім видали персиків порівну?

Ответы на вопрос

Отвечает Алпеев Илья.

420-375=45(персиков)-разница

45/15=3(персика)-на  человека

375/3=125(детей)-в санатории звездочка

125+15=140(детей)-в санатории солнышко

Отвечает Горячев Алексей.

сан.Сонечко-x+15

 

сан.З-x

420:(x+15)=375:x420x=375x+375*15

420x=375x+5625

45x=5625

x=125дітей в Зірочкі

125+15=140дітей в Сонечку

перевірка

420:140=3

375:125=3

по 3 персика