На 3 полицях стоять 96 книг. на другій полиці книг у 3 рази більше, ніж на першій, а на третій

полиці - на 2 книги менше , ніж на другій полиці. скільки книг стоїть на кожній полиці?

Ответы на вопрос

Отвечает Глухова Елизавета.
На 3 полицях 96 книг ....
нехай на першій Х книг
Тоді на другій 3Х
На третій 3Х-2
Маємо рівняння
х+3х+3х-2=96
7х-2=96
7х=96+2
7х=98
х=14
на першій полиці 14 книг
на другій 14*3=42книги
на третій 14*3-2=40 книг