Швидкість течії 2.1км\час а швидкість катера проти течії-10.7км\год.Яка швидкість катера за течією


Ответы на вопрос

Отвечает Фирко Дарья.
1) 10.7+2.1=12.8 (Км/год)- власна швидкість катера!
2) 12.8+2.1=14.9 (км/год)-швидкість катера за течією;
Відповідь: 14.9 км/год.