За 5 год катер проходить за течією річки на 18 км більше, ніж за той самий час проти течії.

Знайдіть швидкість течії.Если можно решите уравнением

Ответы на вопрос

Отвечает Gnatyuk Daniil.

Vк + Vр - это скорость за течією річки, S = (Vк + Vр)*5 - путь за течією річки

Vк - Vр - это скорость проти течії. Sп = (Vк - Vр)*5 - путь проти течії.

Уравнение:

(Vk+Vp)*5 - (Vk-Vp)*5 = 18.

5Vk+5Vp - 5Vk+5Vp = 18

10Vp = 18

Vp = 1,8км/год

Швидкість течії = 1,8км/год