За день зібрали 740 кг. картоплі. Частину картоплі розклали у 26 ящиків, по 10 кг. у кожний, а

решту- у більші ящики, по 12 кг. у кожний. Скільки використали всього ящиків?

Ответы на вопрос

Отвечает Иванова София.
26*10=260(кг)-розклали у менші ящики
740-260=480(кг)-розклали у більші ящики
480÷12=40(ящ.)
використали всього 40 ящиків