З двох міст одночасно на зустріч один одному вийшли два туристи які зустрілися через п'ять годин .

Один з них рухався зі швидкістю 17км/год , а другий зі швидкістю на 4км/год меншою. Знайдить відстань між містами Помогите срочьно!!!!!!!!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Абрамова Настя.
17-4=13км/час скорость второго
17+13=30км/час скорость сближения
30*5=150км расстояние