з міста А до мста В виїхав автобус зі швидкістю 60 км/год. Через 2 год із міста А в тому самому

напрямку виїхав автомобіль. Через який час після виїзду автомобіль наздожене автобус, якщо він за годину проїжджає на 30 км більше, ніж автобус?

Ответы на вопрос

Отвечает Власова Светлана.
Х-время автобуса
х-2-время автомобиля
60+30км/ч скорость автомобиля
90(х-2)=60х
90х-180=60х
90х-60х=180
30х=150
х=180:30=6ч -время автобуса
6-2=4ч-время автомобиля
Ответ: догонит через 4ч