Точка Т лежить на відрізку МN , MT=29мм,TN=38мм знайдіть довжину відрізка MN


Ответы на вопрос

Отвечает Малишевская Вероника.
25=2x+3x25=5xx=5MA=5*2=10AN=5*3=15