Обчисліть значення виразу(корінь5-2корінь3)^+корінь240


Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.
(√5-2*√3)²+√240=(√5)²-2*√5*2√3+(2*√3)²+√240=5-4√15+12+√240=
=17-4√15+√(16*15)=17-4√15+√16*√15=17-4√15+4√15=17