господарка зібрала на присадибній ділянці 24 кілограми помідорів три четвертих цих помідорів вона

засолила порівну у дванадцяти банках .скільки помідорів господарка поклала в кожному банку?

Ответы на вопрос

Отвечает Холод Екатерина.
1) 24 :4*3=18 (кг) - помідорів засолила в банки;
2) 18 : 12=1,5(кг) - в кожну банку.
Якщо ще не вчили десяткових дробів, то перед другою дією переведіть кг в г
18кг=1800г, тоді
2) 18000 :12=1500(г)-в кожну банку
1500г=1кг500г